دسترسی سریع

فلایر انگلیسی دانشکده‌ها

دانشگاه کردستان / دانشکده‌ها / فلایر انگلیسی دانشکده‌ها
فلایر انگلیسی دانشکده‌ها
The Faculty of Bijar
دانشکده علوم پایه و فنی مهندسی بیجار گروس در سال 1393 برای دوره کارشناسی با دو گروه علوم کامپیوتر و آمار و برای دوره ارشد با گروه فیزیک تاسیس و افتتاح شد. اولین ورودی دانشجویان علوم کامپیوتر، آمار و فیزیک با ظرفیت 45 نفر در سال 1393 مشغول به تحصیل شدند.
دوشنبه 9 تیر 1399

The Faculty of Art & Architecture
دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان در سال 1391 تأسیس شده است. این دانشکده در حال حاضر دارای 4 گروه آموزشی شامل مهندسی معماری، مهندسی شهرسازی، موسیقی و صنایع دستی است. دانشکده ای جوان، با سرعت رشد قابل توجه و همچنین دارای اعضای هیات علمی توامند و با انگیزه است که دارای برخی از برندهای ملی می باشد. از جمله افتخارات دانشکده انتشار منظم نشریه علمی-پژوهشی مطالعات شهری (ISC) با رتبه اول در میان مجلات با موضوع شهرسازی است. برند دیگر دانشکده قطب علمی بازآفرینی شهری است که از ابتدای سال 1398 شروع به کار نموده و فضایی در دانشکده به فعالیتهای آن اختصاص داده شده است.
شنبه 7 تیر 1399

The Faculty of Engineering
دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان در سال 1374 تاسیس شده‌است؛ و هم اکنون با دارا بودن 7 گروه آموزشی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد.
شنبه 7 تیر 1399

The Faculty of Humanities and Social Sciences
دانشکده علوم انسانی و اجتماعی از مهر ماه سال 1391 پس از تفکیک از دانشکده ادبیات و علوم انسانی رسماً فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را آغاز کرد. این دانشکده در حال حاضر دارای 11 گروه آموزشی است. امکانات اختصاصی دانشکده شامل کتابخانه تخصصی، سه سایت رایانه‌ای، آمفی تئاتر، آزمایشگاه روانشناسی، آزمایشگاه مشاوره، و یک سالن قرائت‌خانه می‌باشد.
سه‌شنبه 19 فروردین 1399

The Faculty of Sciences
دانشکده علوم پایه به عنوان اولین دانشکده دانشگاه کردستان در سال 1352 خورشیدی تاسیس گردیده است. در دانشکده علوم پایه شش گروه آموزشی ریاضی و علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، علوم زیستی، آمار و علوم زمین با 70 عضو هیاًت علمی، 10 استاد، 25 دانشیار، 34 استادیار و 1 مربی دارای فعالیت می باشند.
سه‌شنبه 6 اسفند 1398

The Faculty of Natural Resources
دانشکده منابع‌طبیعی دانشگاه کردستان با رسالت آموزش و تحقیق در راستای حفاظت و حراست از طبیعت، بهره‌برداری پایدار از ذخایر و ثروت‌های طبیعی، ارتقاء کیفیت محیط‌زیست و تجدید حیات و بازسازی طبیعت و منابع طبیعی قابل تجدید اعم از: جنگل‌ها و مراتع، منابع آب و خاک، حیات وحش و آبزیان و شناخت ومقابله با مخاطرات محیطی فعالیت می‌کند.
سه‌شنبه 6 اسفند 1398

The Faculty of Agriculture
فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی دانشگاه کردستان از سال 1370 آغاز و پس از گذشت دو دهه، در حال حاضر نقش کلیدی را در آموزش کشاورزی در استان کردستان ایفا می کند. حضور بیش از 70 عضو هیات علمی جوان و توانمند به صورت تمام وقت در گروههای آموزشی مختلف، امکانات آزمایشگاهی، مزارع و گلخانه‌های تحقیقاتی طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی را در زمینه‌های مختلف کشاورزی موجب شده است.
سه‌شنبه 6 اسفند 1398

The Faculty of Language and Literature
دانشکده زبان و ادبیات از مهر ماه 1391 پس از تفکیک از دانشکده ادبیات و علوم انسانی رسما فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را به عنوان یک دانشکده مستقل آغاز کرد. این دانشکده در مدت کوتاهی توانسته است با ایجاد رشته گرایشهای نو و استخدام اعضای هیئت علمی قدمی بزرگ در ارتقای شاخص های آموزشی و پژوهشی دانشگاه کردستان بردارد. این دانشکده در حال حاضر دارای 34 عضو هیات علمی است که از این تعداد 2 نفر استاد ، 6 نفر دانشیار و بقیه استادیار هستند.
دوشنبه 5 اسفند 1398

آمار بازدید
کاربران آنلاین 32
امروز 826
دیروز 1548
ماه جاری 12494
سال جاری 200056
از ابتدا 24526644
صفحه جاری 6427