دسترسی سریع

سایت‌های کامپیوتر دانشکده علوم انسانی

مرکز کامپیوتر و فناوری اطلاعات

مرکز کامپیوتر دانشکده علاوه بر مدیریت سایت‌های کامپیوتر (که به دانشجویان دو دانشکده علوم انسانی واجتماعی، ادبیات و زبانهای خارجی ارائه خدمات می‌نماید)، عهده دار وظایف ذیل نیز می‌باشد:

  • پشتیبانی و نگهداری سخت‌افزاری رایانه‌های دانشکده و تجهیزات جانبی، و مشاوره در جهت تهیه رایانه‌ها، تأمین و تعویض قطعات با پیکربندی متناسب با نیاز افراد یا واحد مربوطه
  • پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزاری رایانه‌های دانشکده و تهیه و نصب نرم‌افزارهای مورد نیاز بخشهای مختلف مانند Spss ،Matlab، نرم‌افزارهای حسابداری و ... و فراهم نمودن امکان استفاده از این نرم‌افزارها بر روی رایانه‌های عمومی سایت دانشکده
  •  پشتیبانی و نگهداری شبکه دانشکده شامل نگهداری، عیب‌یابی و رفع اشکال،  ارائه طرح و نظارت برای توسعه تجهیزات شبکه دانشکده با همکاری و هماهنگی با واحد فناوری اطلاعات دانشگاه به منظور رعایت هرچه بیشتر استانداردهای آن مرکز

 همچنین، در حال حاضر این مرکز علاوه بر دانشکده علوم انسانی واجتماعی به دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی نیز خدمات زیر را ارائه می‌نماید:

  • رفع مشکل ارتباطی شبکه و اینترنت در محل متقاضی
  • نصب ویندوز و نرم‌افزارهای مورد نیاز در مرکز
  • خدمات سخت‌افزاری در مرکز
  • توسعه شبکه متناسب با استانداردهای دانشگاه
  • رفع اشکال سیستم‌های اتوماسیون اداری دانشگاه در بخش کاربر
سایت آموزشی - کارشناسی ارشد و دکتری

سایت کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده مشتمل بر 15 سیستم و مختص دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده می‌باشد. همچنین سایت مجهز به ویدئو پروژکتور و وایت‌بورد است. همچنین بر حسب نیاز، کارگاه‌های آموزشی جهت همکاران دانشگاهی و هیات علمی دانشکده در سایت مذکور برگزار می‌گردد.

برنامه کاری این سایت از ساعت 8 صبح الی ساعت 16 بعدازظهر می‌باشد.

 
 
سایت خواهران
در این سایت تعداد 20 سیستم جدید موجود است که مختص به دانشجویان خواهر مقطع کارشناسی می‌باشد که بصورت دائم این سیستم‌ها به اینترنت وصل می‌باشند.
برنامه کاری سایت از ساعت 8 صبح تا ساعت 16 بعدازظهر می‌باشد. 
 
سایت برادران
در این سایت تعداد 20 سیستم موجود است که مختص دانشجویان برادر مقطع کارشناسی می‌باشد. این سیستم‌ها بصورت دائم به اینترنت وصل می‌باشند. 
برنامه کاری سایت از ساعت 8 صبح تا ساعت 16 بعدازظهر است. 

سایت آموزشی کامپیوتر
در این سایت کلیه کلاس‌های واحدهای درسی کامپیوتری و آموزش نرم‌افزارهای مختلف درسی و مورد نیاز دانشجویان، توسط اساتید انجام می‌گیرد.
همچنین کلیه نرم‌افزارهای موردنیاز دانشجویان نصب شده است.
این سایت مشتمل بر 30 رایانه می‌باشد.