دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
از امروز؛ آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه کردستان آغاز شد
شنبه، 27 فروردین 1401
از امروز؛ آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه کردستان آغاز شد
آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه کردستان از امروز 27 فروردین آغاز شد و دانشجویان مورد استقبال قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، دکتر رحمت صادقی رئیس دانشگاه کردستان در این رابطه اظهار کرد: پس از دو سال آموزش مجازی، خوشبختانه شرایط برای آموزش حضوری در دانشگاه کردستان فراهم و بعد از تعطیلات عید نوروز دانشجویان به صورت تدریجی در دانشگاه آماده شدند.
وی با اشاره به اینکه هفته نخست پس از تعطیلات عید نوروز آموزش در دانشگاه برای دانشجویان دکتری به صورت حضوری آغاز شد، افزود: از امروز آموزش حضوری همه دانشجویان به طور رسمی آغاز شد و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد به طور کامل در دانشگاه حضور خواهند داشت.
رئیس دانشگاه کردستان عنوان کرد: امروز تنها کلاس‌های دانشجویان کارشناسی دانشکده‌های ادبیات و زبان‌های خارجه و ادبیات و علوم انسانی به صورت حضوری نیست که آموزش حضوری آنها نیز از هفته آینده آغاز خواهد شد.
وی با تاکید بر تداوم استفاده از ظرفیت آموزش مجازی، اعلام کرد: کلاس‌های با بیش از 45 نفر دانشجو همچنان به صورت مجازی برگزار خواهند شد.
صادقی ضمن ابراز خرسندی از آمادگی کامل دانشگاه برای استقبال از دانشجویان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه هیچ مشکلی در تامین نیازهای دانشجویان از جمله خوابگاه‌ و سلف سرویس‌ نداشته‌ایم.
وی در پایان یادآور شد: اسکان در خوابگاه‌ها طبق مصوبه ستاد ملی کرونا صورت گرفته و شرط حضور در خوابگاه‌ها تزریق سه دوز واکسن و همچنین شرط حضور در کلاس‌ها نیز تزریق دو دوز واکسن تعیین شده است.
لازم به ذکر است دانشگاه کردستان در حال حاضر 12 هزار نفر دانشجو دارد که 500 نفر در مقطع دکترا، 3500 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه نیز در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار